Salaterka potrójna Fala - idealna zastawa na rodzinne spotkania przy stole

Jeżeli szukasz wyjątkowej zastawy przy której będziesz mógł wraz z rodziną czerpać przyjemność ze wspólnych posiłków to seria Fala jest idealną propozycją. Ciekawy design na tradycyjne, białej porcelanie to połączenie, które idealnie sprawdzi się w każdej jadalni.

Dania podane na białej zastawie zawsze wyglądają pięknie i apetycznie. Ciekawy kształt przypominający fale, zaokrąglony kwadrat, podkreśla wyjątkowy charakter spotkania przy stole dlatego świetnie sprawdzi się od święta jak i na co dzień dla rodziny.

Zastawa dostępna jest jako pojedyncze elementy dlatego możesz stworzyć swój własny. Wykorzystaj tyle elementów ile chcesz i w takich ilościach jakie potrzebujesz. Jeżeli szukasz zastawy dla małej rodziny możesz kupić tylko 4 sztuki, jeżeli potrzebujesz świątecznego zestawu to koniecznie pomyśl o kilkunastu lub kilkudziesięciu sztukach każdego elementu. W ofercie znajdziesz duże jak i małe talerze, miski, talerze głębokie, salaterki, półmiski, bulionówkę i waze oraz kawowe elementy zastawy takie jak filiżanka, spodek i cukiernica.