Ozdobna porcelanowa salaterka Rococo

Wybór potraw na stół jest tak samo istotny, jak sam sposób ich przybrania i podania na stół. Nie wystarczy wobec tego przygotować pysznych dań, by mieć pewność, że goście będą zachwyceni. Szczególnie wtedy, gdy jest to nietuzinkowa okazja, czy uroczystość jedyna w swoim rodzaju. W takiej sytuacji zwykle wyjmuje się najlepszą zastawę stołową, jaką się posiada. W standardowej może jednak brakować kilku ważnych, wręcz niezbędnych naczyń.


Salaterka idealna do sałatek i surówek

Jednym z nich jest bez wątpienia salaterka rococo. Trudno sobie wyobrazić, by można było podać sałatki, bądź surówki w innej, równie dekoracyjnej misie. Pomimo tego, a może dzięki temu, że jej fason jest tradycyjny, doskonale będzie się komponować z każdą zastawą i bezbłędnie pasować na każdym przyjęciu. Warto zwrócić uwagę na jej ozdobne brzegi, które jeszcze podkreślą wykwintność dania i charakter spotkania przy wspólnym stole. Falujące brzegi pozwolą również ładnie zaprezentować każdą owocowo-warzywną potrawę. Niezależnie od stopnia trudności jej przygotowania, czy liczby składników.


Do podawania zimnych i gorących potraw

Efektowny wygląd to nie jedyna zaleta salaterki - należy też wspomnieć o jej trwałości. Ze względu na to, iż bardzo dobrze radzi sobie i w kuchence mikrofalowej i w zmywarce, można z niej korzystać znacznie częściej, niż tylko na specjalne okazje. Salaterka umożliwi odgrzanie potrawy w taki sposób, by nie straciła ona swojego smaku i nie przywarła do naczynia. Można ją również bez najmniejszych obaw schować do lodówki, czy przygotować w niej galaretkę na zimno. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Szerokość 17 cm
Pojemność 300ml
Waga 0.296 kg
Do pobrania