Saszetka zapachowa na mole Lawenda i rumianek - skuteczna ochrona o przyjemnym zapachu

Wszędobylskie mole atakują Twoją garderobę? Sukcesywnie niszczą ubrania ciasno ułożone w szafie? Trudno Ci utrzymać w niej porządek i przyjemny zapach? Z pomocą spieszy saszetka zapachowa na mole Lawenda i rumianek.

Dlaczego warto się w nią wyposażyć? Przede wszystkim po to, by pozbyć się problemu moli żywiących się celulozą z ubrań. To one odpowiadają za powstające w nich dziurki, które w wielu przypadkach uniemożliwiają dalsze użytkowanie tekstyliów. Saszetki zapachowe z serii Pachnąca Szafa pomagają zlikwidować uporczywe towarzystwo insektów. Zapewniają trzy miesiące stuprocentowej skuteczności. Roztaczają przy tym przyjemną dla człowieka woń lawendy i rumianku.

Funkcjonalność użytkowania saszetki zwiększa umieszczona na niej tabela, na której oznaczamy miesiąc aplikacji. Takie rozwiązanie ułatwi nam kontrolę zużycia saszetki i zaplanowanie zakupu następnej. Jeśli zdiagnozowałaś problem moli w swojej szafie, komodzie, garderobie lub pojemnikach do przechowywania, śmiało sięgnij po saszetkę zapachową DeMole Strong i pożegnaj szkodniki na dobre.

Lawenda i rumianek - wymiary
Waga 0.01 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał inny