Saszetka zapachowa na mole Lawenda i wanilia - skuteczność w walce z insektami

Mole przejmują kontrolę nad Twoją garderobą? Rozgościły się w szafie, komodzie, szufladzie lub pokrowcu? Ze smakiem pałaszują celulozę z Twoich ubrań, wywiercając w nich liczne dziurki? Wypowiedz im walkę i powierz wykonanie zadania specjalistom. Saszetka zapachowa na mole Lawenda i wanilia rozprawi się ze szkodnikami.

Nie warto liczyć na to, że zamieszkujące szafę mole pokojowo się z niej wyprowadzą. Nie zrobią tego. Im wcześniej zastosujemy skuteczne rozwiązania, tym lepiej. W walce z insektami znakomicie sprawdzają się saszetki zapachowe DeMole Strong. Ta, o zapachu lawendy i wanilii, nadaje przestrzeni świeżą, przyjemną woń, walcząc jednocześnie z nieproszonymi, skrzydlatymi gośćmi. Saszetki gwarantują trzy miesiące stuprocentowej skuteczności.

Wystarczy, że umieścisz ją w szafie lub innej zaatakowanej przez mole przestrzeni, postępując zgodnie z instrukcją. Praktycznym rozwiązaniem jest umieszczona na saszetce tabela do zaznaczania miesiąca aplikacji. Jej obecność ułatwia kontrolę nad stopniem jej zużycia i pozwala zaplanować zakup następnej.

Lawenda i wanilia - wymiary
Waga 0.008 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał inny