Saszetki zapachowe do kosza na śmieci Trawa cytrynowa – 100% świeżości w Twoim domu

W polskich domach za najlepsze miejsce dla kosza na śmieci uznaje się kuchenną szafkę pod zlewozmywakiem, do której łatwo sięgnąć w trakcie gotowania czy zmywania po posiłku. Jednak wydobywające się z pojemnika zapachy mogą odebrać apetyt, dlatego stosuj saszetki zapachowe do kosza na śmieci Trawa cytrynowa.

Jedno opakowanie to dwie saszetki jednorazowego użytku. Wystarczy oderwać je od siebie i wsypać zawartość do worka lub kosza na śmieci. Specjalny preparat dezodorujący zlikwiduje przykre zapachy pochodzące z odpadów organicznych, opakowań po artykułach spożywczych czy pojemników po jedzeniu na wynos. Pachnąca saszetka do kosza na śmieci sprawi, że pozbędziesz się wrażenia niewystarczającej świeżości, które nie znika nawet po sprzątaniu. Przestaniesz zatykać nos przy otwieraniu szafki pod zlewem – odczujesz jedynie orzeźwiający zapach trawy cytrynowej.

Problem z „aromatycznym” koszem na śmieci powstaje nie tylko w domowej kuchni czy łazience. Saszetki zapachowe warto wrzucać także do koszy w biurze, sklepie, salonie piękności i restauracji – wiele osób ma wrażliwy nos, a brzydki zapach może mieć negatywny wpływ na opinie klientów o firmie.

Wymiary
Waga 0.05 kg
Do pobrania