Ściereczki czyszczące do butów – perfekcyjny wizerunek w kilka sekund

Spieszysz się do pracy, ale naprędce szukasz starych butów, bo nowe są w opłakanym stanie po ulewie? A może zanim usiądziesz przed biurkiem, poświęcasz kilkanaście minut na doprowadzenie obuwia do porządku? Jeśli te problemy są Ci nieobce, wypróbuj ściereczki czyszczące do butów!

Czyste i lśniące obuwie to Twoja wizytówka, jednak nie zawsze masz czas, aby dokładnie je umyć, wypastować i wysuszyć. Jeśli więc lubisz prezentować się nienagannie, szybko polubisz nawilżane ściereczki do butów – wystarczy, że wyjmiesz jedną i przetrzesz ślady pozostawione przed deszcz, śnieg czy błoto. Dzięki małemu opakowaniu chusteczki zmieszczą się w torebce, a zaklejane zamknięcie zapobiega wysychaniu środka nawilżającego – ściereczki zachowają skuteczność do ostatniej sztuki (15 w paczce). Za pomocą ściereczek nie tylko usuniesz brud i kurz, ale również nadasz butom połysk, dzięki czemu będą wyglądały jak nowe!

Nawilżane chusteczki do butów warto mieć przy sobie zawsze przy złej pogodzie – to doskonały sposób na dyskretne umycie obuwia w pracy lub po dotarciu na ważne spotkanie, jak i codzienną pielęgnację, gdy brakuje Ci czasu na pełne czyszczenie i polerowanie.

Do pobrania