Serwetki 3-w Cuban Summer – egzotyczny detal w aranżacji stołu

Planujesz Sylwestra w latynoamerykańskim rytmie? A może chcesz urządzić garden party z okazji rozpoczęcia lata? W takich okolicznościach warto zadbać o tematyczne dekoracje stołu – kolorowe serwetki 3-w Cuban Summer ożywią nakrycie i będą zapowiedzią doskonałej zabawy.

Potrzebujesz tanich serwetek, które będą ozdabiać stół i dobrze służyć gościom podczas posiłku? Nie ma lepszego wyboru niż papierowe serwetki trójwarstwowe – mimo niskiej ceny są bardzo wytrzymałe i chłoną wilgoć znacznie lepiej niż cieńsze serwetki. Dzięki zastosowaniu potrójnej warstwy nadruk jest wyrazisty, a kolory intensywne – motyw kolorowych ptaków buszujących wśród kwiatów już z daleka przyciągnie wzrok Twoich gości. Optymalny jest również rozmiar. Serwetki 33x33 skutecznie oczyszczą dłonie i usta, ale nie zajmą zbyt wiele miejsca i łatwo je złożyć.

Egzotyczne serwetki nie pasują do „nudnego” białego obrusu używanego podczas domowych uroczystości – niech aranżacja imprezowego stołu aż kipi od kolorów! Zaszalej z żółtym, czerwonym lub zielonym nakryciem, potem dobierz zastawę w podobnych odcieniach. Trójwarstwowe serwetki Cuban Summer polecamy również do zdobienia przedmiotów techniką decoupage.

Wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 33 cm
Waga 0.135 kg
Do pobrania