Skrzynia ogrodowa – mobilny i pojemny schowek na narzędzia

W przechowywaniu narzędzi, tekstyliów, ogrodowych akcesoriów i składanych krzeseł – w tych zadaniach najlepiej sprawdzi się pojemna, dwudrzwiowa skrzynia ogrodowa. To w niej możesz schować niewielkiego grilla, poduszki siedziskowe czy grabie.

Do dyspozycji masz 4 praktyczne półki i pustą przestrzeń, która idealnie nadaje się do przechowywania składanych krzeseł ogrodowych lub łopaty i grabi. Skrzynia do ogrodu o wymiarach  75x52,5x180-187 cm na dobre wpisze się w przydomową przestrzeń. Jej mobilność zapewniają dołączone kółka – przesuń ją w dowolne miejsce.

Skrzynię na narzędzia wykonano z tworzywa sztucznego. To sprawia, że zachowuje swój doskonały wygląd mimo opadów deszczu, promieni UV oraz jest odporna na korozję. Skrzynia sprawdzi się wewnątrz garażu, warsztatu oraz na zewnątrz, na balkonie lub tarasie. Mebel dostępny w kolorze kawowym idealnie komponuje się z zielenią ogrodu.

Skrzynia ogrodowa jest łatwa w utrzymaniu czystości. Wystarczy wilgotna ściereczka z dodatkiem detergentu – przetrzyj mebel i ciesz się czystą przestrzenią ogrodu.

 

Cechy szczególne mebla:
• Designerska krzynia ogrodowa
• Przegroda pionowa
• Kolor kawowy
• Doskonała do przechowywania narzędzi,środków czystości i innych przedmiotów
• Do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
FDD 1005G - wymiary
Głębokość 52,5 cm
Szerokość 75 cm
Wysokość 180/187 cm
Waga 24 kg
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance
Pozostałe informacje
Materiał plastik