Skrzynka Garden – praktyczna i wielozadaniowa, może być ozdobą domu

Estetyczna skrzynka Garden może być użyta do wielu rzeczy. W mieszkaniu możesz trzymać w niej czasopisma, dokumenty, zabawki lub po prostu wykorzystać ją jako ozdobną donicę na zioła czy kwiaty (wystarczy wstawić do środka mniejsze doniczki). Postawisz ją w kuchni, jadalni, pokojach. Można też wykorzystać skrzynkę do umeblowania domku działkowego i trzymać w niej potrzebne narzędzia lub dla ozdoby – doniczki z kwiatami. Najlepiej pasuje do wystroju w stylu rustykalnym, skandynawskim, klasycznym i boho.

Skrzynka Garden została wykonana z drewna. Jest prostokątna z podłużnymi wycięciami po bokach oraz półokrągłymi uchwytami, dzięki którym łatwo przenieść ją w inne miejsce. Skrzynka Garden jest w kolorach szarości i brązu, co będzie świetnie pasować niemal do każdego otoczenia. Wymiary skrzynki to: 34 × 12 × 7 cm.

Drewniana skrzynka będzie idealnie pasować tam, gdzie stawia się na drewno w wystroju, czyli wnętrza stylizowane na skandynawskie i rustykalne. Pasuje właściwie do każdej kolorystyki wystroju.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 7 cm
Waga 0.26 kg
Do pobrania