Słoik Barell – idealny do przechowywania żywności

Dobrze zorganizowana kuchnia to taka, w której wszystko jest na swoim miejscu. Kiedy pogrupujesz wszystkie niezbędne przedmioty i postawisz je w zasięgu wzroku, praca od razu stanie się przyjemniejsza. Z łatwością znajdziesz to, czego akurat szukasz i błyskawicznie przyrządzisz pyszną potrawę. Potrzebujesz tylko odpowiedniego szklanego słoika, w którym przechowasz żywność.

W słoiku Barell możesz trzymać zarówno produkty suche, jak i te płynne. Akcesorium ma pojemność 500 ml, bez problemu pomieści więc kaszę lub makaron. Skradnie serca miłośników domowych konfitur i dżemów – doskonale sprawdzi się jako miejsce na przetwory. Okrągły kształt efektownie zaprezentuje się zaś na półce w spiżarni lub kuchennym blacie. Jeśli uwielbiasz dodatki z kolorowym akcentem, udekoruj słoik barwną taśmą i kokardą – taka ozdoba wprowadzi do Twojej kuchni mnóstwo radości.

Słoik szklany z pokrywką perfekcyjnie zabezpieczy Twoje produkty przed wilgocią i czynnikami zewnętrznymi. Szczelna, korkowa pokrywa nie dopuści, by do środka dostały się jakiekolwiek zanieczyszczenia. Produkt wykonano ze szkła borosilikatowego.

Wymiary
Pojemność 500ml
Waga 0.15 kg
Do pobrania