Słój Kalle – estetyczna i funkcjonalna ozdoba do kuchni i restauracji

Elegancki słój Kalle to alternatywa dla plastikowych opakowań. Jest solidny, pojemny, możesz trzymać w nim produkty sypkie, miód, makaron, kasze. Przechowywane w słoju produkty spożywcze nie tracą na świeżości i aromacie, są też doskonale zabezpieczone. Słój Kalle będzie się pięknie prezentował na półkach w kuchni i jadalni. To także wspaniałe rozwiązanie w restauracji lub barze, szczególnie jeśli jest urządzony w stylu klasycznym bądź rustykalnym. Jeżeli chcesz, aby twoja kuchnia lub spiżarnia wyglądały stylowo i nienagannie, postaw na słoje z drewnianymi wieczkami.

Słój Kalle jest zrobiony ze szkła bezołowiowego i drewna bukowego. Wieczko z drewna wygląda bardzo stylowo, a do tego jest niezwykle szczelne, dzięki czemu twoje produkty są zabezpieczone. Słój ma klasyczny, podłużny kształt. Kolory to: transparentny i naturalny odcień drewna bukowego. Pojemność wynosi 1220 ml.

Ten oryginalny i pojemny słój świetnie wygląda na półkach kuchni w stylu skandynawskim i rustykalnym. Bardzo ładnie prezentują się w nim kolorowe produkty. Całość może nadać kuchni radosnego, domowego charakteru.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 20 cm
Waga 0.69 kg
Do pobrania