Stół rozkładany Sandor – stylowy i funkcjonalny mebel dla całej rodziny

Wspólny obiad, urodzinowa impreza, uroczystość rodzinna – podczas wyjątkowych okazji Twój dom wypełnia się bliskimi i przyjaciółmi. Jak zwykle zastanawiasz się, gdzie wszystkich pomieścić przy wspólnym posiłku? Oto prosta odpowiedź na Twoje potrzeby – stół rozkładany Sandor.

Jeśli nie masz talentu do projektowania wymyślnych aranżacji, postaw na wyjątkowy mebel, który zapewnia ciekawy efekt bez żadnych dodatków – taki jest stół Sandor. Elegancki blat o wymiarach 160x90 cm rozkłada się do 220 cm, więc zyskujesz dodatkową powierzchnię do przygotowania posiłku. Podstawa w kształcie litery „X” nadaje meblowi ekstrawagancki charakter, dzięki któremu jadalnia zrobi niesamowite wrażenie na gościach. Konstrukcja z lakierowanej płyty MDF ozdobiona elementami ze szkła i stali nierdzewnej sprawia, że stół pięknie odbija światło i czyni wnętrze bardziej luksusowym.

Stoły lakierowane na wysoki połysk kojarzą się z nowoczesną lub minimalistyczną jadalnią, jednak ten model sprawdzi się równie dobrze w aranżacji w stylu glamour – wystarczy dodać pikowane krzesła z chromowanymi nogami. Jeśli wolisz, wybierz krzesła na płozach ze skórzaną tapicerką.


Cechy szczególne mebla:
• Nowoczesny stół rozkładany do jadalni,kuchni i salonu.
• Blat i podstawa wykonana z białej lakierowanej płyty MDF.
• Blat rozkładany do długości 220 cm.
• Podstawa wykonana ze stali nierdzewnej.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 160-220 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 77 cm
Waga 87.1 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar