Sofa 2 os. rozkładana Scandic – funkcjonalność to podstawa!

Dostępna w ofercie sofa rozkładana Scandic to wyjątkowy element wyposażenia, który na co dzień doskonale dopełni wnętrze Twojego salonu i pozwoli Ci rozsiąść się przed telewizorem bądź w towarzystwie książki. Model sprawdzi się także podczas wizyty gości – bez trudu stworzysz z niego wygodne miejsce do spania. Subtelne, drewniane nogi dodają całości charakteru i tworzą spójną całość z wysokiej jakości tapicerką, dzięki czemu sofa doskonale odnajdzie się w stylu klasycznym, skandynawskim oraz vintage. Postaw na jakość, która odmieni Twoją aranżację!

Wytrzymałą konstrukcję sofy wykonano z drewna bukowego. Mebel obito tkaniną karbon-ET95. Wymiary wynoszą 90 × 82 × 160 cm. Głębokość siedziska to 60 cm, wysokość 46 cm.

Zadbaj o domową strefę relaksu i wyposaż ją w meble, które pozwolą prawdziwie odpocząć! Sofa rozkładana Scandic jest doskonałą propozycją również dla niewielkich wnętrz – bez trudu zmieści się małym salonie, gdzie każdy centymetr ma znaczenie. Wyposażona w podłokietniki, zadba o utrzymanie wygodnej pozycji podczas siedzenia.

Wymiary
Głębokość 82 cm
Szerokość 160 cm
Wysokość 90 cm
Waga 90 kg
Do pobrania