Sofa Aloe – wypocznij w nowoczesnym stylu

Zakochaliśmy się w nowoczesnych, prostych formach, oszczędnej stylistyce i wysokiej jakości wykonaniu sofy Aloe. To właśnie ona przyciąga spojrzenia, ale też zachęca do odpoczynku. Trudno się jej oprzeć, zwłaszcza w piątkowy wieczór i niedzielny poranek. Jeżeli cenisz komfortowy wypoczynek w salonie, to nie może w nim zabraknąć tego mebla.

Trzyosobowa sofa to nie tylko jej efektowny wygląd, ale przede wszystkim komfort. To wszystko za sprawą wypełnienia siedziska pianką wysokoelastyczną i wzmocnienie pasem tapicerskim. W oparciu znajduje się pas tapicerski i pianka poliuretanowa. Wysokie oparcie zapewnia stabilne podparcie dla pleców. Zajmij wygodną pozycję, oprzyj ramiona o praktyczne podłokietniki i rozkoszuj się relaksem.

To jeszcze nie wszystko! Sofa z funkcją spania rozkłada się dzięki funkcji „rapido”. To zajmuje mniej niż chwilę i już możesz cieszyć się powierzchnią spania równą 140 x 190 cm. Takie rozwiązanie sprawdza się w przypadku niespodziewanych gości, przedłużającej się imprezy lub w kawalerce, gdzie każde miejsce jest na wagę złota.

Wygodna i stylowa sofa Aloe zaskoczy Cię detalami, takimi jak szwy jednoigłowe i tapicerowany tył, dzięki czemu sofę możesz ustawić nawet na środku pomieszczenia. Całość osadzono na metalowych, chromowanych nóżkach, które podkreślają nowoczesny charakter mebla.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa 3-osobowa z funkcją spania
• Wysokie oparcie - stabilne podparcie dla pleców
• Miękkie oparcie i siedzisko - zwiększony komfort użytkowania
• Pasy elastyczne w siedzisku - komfort użytkowania
• Ozdobne szwy jednoigłowe - zwiększona wytrzymałość szwów
• Funkcja spania typu „rapido”