Sofa Castello 2 – nowoczesne siedzisko dla dwojga
 

Są meble, które nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie potrafią zupełnie odmienić wygląd mieszkania. Taka jest sofa Castello 2 z oryginalnymi pikowaniami. Efektowna forma sprawdzi się we współczesnych aranżacjach i nada pomieszczeniu inspirujący klimat.

Nowoczesna sofa Castello 2 o wymiarach 142 × 85 cm może stanąć w salonie lub w gabinecie, uświetniając swoim designem strefę relaksu. Zarówno siedzisko, jak i oparcie zdobią dekoracyjne pikowania – liczne przeszycia i guziki w kolorze tkaniny dodają kanapie niepowtarzalnego charakteru. Miękka w dotyku tapicerka dostępna jest w kilku kolorach – wybierz wariant, który najlepiej odpowiada Twojemu gustowi.

Podstawę mebla stanowią smukłe nóżki z litego drewna, umieszczone pod skosem. Dzięki temu, że są podwyższone z łatwością odkurzysz i umyjesz podłogę pod sofą. Wpływają one też na lekką formę całości.

Dwuosobowa kanapa Castello 2 będzie dobrym dopełnieniem wnętrz w stylu nowoczesnym, ciekawie wygląda również w mieszkaniach inspirowanych estetyką retro. Jeśli masz więcej metrów kwadratowych do wykorzystania, możesz zestawić ją z modelem trzyosobowym z tej samej kolekcji, tworząc eleganckie i harmonijne połączenie.

 

Cechy szczególne mebla:

· Sofa 2-osobowa bez funkcji spania

· Kompaktowy rozmiar – mebel odpowiedni do mniejszych pomieszczeń

· Nowoczesny design – stylowa aranżacja wnętrza

· Pikowane siedzisko i oparcie wykończone guzikami w kolorze tkaniny

· Ozdobne nóżki z drewna w kolorze wenge

· Wysokość nóżek pozwala na utrzymanie czystości pod meblem