"

Sofa Chic — idealna dla dwojga!

Szukasz niewielkiej i stylowej sofy to salonu lub gabinetu? 2-osobowa sofa Chic to idealny wybór! Miękka tapicerka, stylowe obicie oraz designerski styl sprawiają, że mebel stanie się Twoim ulubionym miejsce wypoczynku oraz efektownym elementem wyposażenia pokoju.

To, co zapewnia komfort użytkowania to sprężyny faliste w siedzisku oraz wysokiej jakości pianka. Dzięki zastosowanym materiałom sofa jest nie tylko wygodna, ale również zdrowa dla Twojego kręgosłupa.

Dekoracyjne przeszycia zwiększają wytrzymałość tkaniny oraz sprawiają, że sofa prezentuje się niezwykle elegancko. Siedzisko o wymiarach 183 × 77 × 93 sprzyja wspólnemu piciu herbaty lub wypoczynkowi we dwoje. Całość podtrzymywana jest przez ozdobne stopki, które nadają sofie lekkości.

Kompaktowe wymiary, wysoka estetyka wykonania oraz stylowe przeszycia sprawiają, że sofa świetnie sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. Kanapa nada lekkości klasycznemu wnętrzu oraz sprawdzi się w nowoczesnych aranżacjach w stylu glamour lub industrialnym.

"

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa 2-osobowa w stylu glamour
• Ozdobne przeszycia - zwiększona wytrzymałość tkaniny, estetyka wyglądu
• Sprężyny faliste w siedzisku - komfort użytkowania
• Ozdobne, drewniane stopki
• Wysokiej jakości pianka
Wymiary
Głębokość 93 cm
Szerokość 183 cm
Wysokość 77 cm
Waga 52 kg
Do pobrania