Sofa Fulla 2FBK – zgrabny mebel wypoczynkowy

 

Urządzasz strefę relaksu w swoim mieszkaniu? Kompaktowa sofa Fulla wniesie do aranżacji więcej optymizmu, a przy tym pozwoli wygodnie się wyspać. Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania!

Dwuosobowa kanapa Fulla będzie dobrym pomysłem do kawalerki i małego pokoju dziennego. Niewielkie gabaryty – 158 × 97 cm – ułatwiają wygospodarowanie dla niej przestrzeni. Posłuży nie tylko w ciągu dnia, lecz także nocą jako komfortowe łóżko o powierzchni spania równej 115 × 185 cm.

W siedzisku znajdują się sprężyny faliste, bonellowe i pianka – połączenie tych komponentów docenisz zwłaszcza podczas długiego filmu czy spotkania w dobrym towarzystwie, które potrwa do późnych godzin nocnych. Z kolei materac wypełniono sprężynami falistymi i pianką, dlatego możesz w pełni się na nim zregenerować.

Większy porządek pozwoli zaprowadzić pojemnik na pościel. Schowasz tu kołdrę i poduszki oraz dodatkowe poszewki czy koc.

Niewielka sofa z funkcją spania i pojemnikiem to sprawdzony patent do mniejszych pomieszczeń. Jeśli masz więcej metrów kwadratowych do wykorzystania, możesz zestawić ją z modelem trzyosobowym lub fotelem z tej samej kolekcji. Zyskasz harmonijną przestrzeń wypoczynkową i więcej miejsca dla bliskich!
 

Cechy szczególne mebla:

·         Sofa 2-osobowa z funkcją spania i pojemnikiem

·         Mały wymiar doskonały do małych pomieszczeń

·         Duża powierzchnia spania

·         Pojemnik na pościel

·         Drewniane nogi

·         Komfortowe siedzisko

·         Wysokie oparcie 94 cm

·         Głębokie siedzisko 56 cm

Wąskie boki szer. 18 cm 

Wymiary
Głębokość 97 cm
Szerokość 158 cm
Wysokość 94 cm
Waga 92 kg
Do pobrania