Sofa Gio 2BF – lekkość, którą możesz poczuć


Lekkość to pierwsze słowo, jakie przychodzi na myśl na widok nowoczesnej sofy Gio. Chodzi nie tylko o jej smukłą formę, lecz także miłe uczucie, które będzie Ci towarzyszyć, gdy tylko na niej usiądziesz.

Sofa o wymiarach 195 × 113 cm urzeka niesamowitym designem. Na zgrabny kształt, który uświetni salonową aranżację, wpływa tu kilka elementów. Co więcej, piękny wygląd idzie w parze z funkcjonalnością, którą pokocha cała Twoja rodzina.

Duże poduchy oparciowe stanowią wymarzoną podporę dla pleców, a miękkie siedzisko wypełnione sprężynami falistymi i pianką wysokoelastyczną sprawia, że chwile spędzone na kanapie są takie przyjemne. Dodatkową wygodę zapewniają profilowane podłokietniki. Całość wieńczą smukłe, metalowe nogi w czarnym kolorze oraz ozdobne przeszycia.

Co ciekawe, w tym modelu oparcia są przesuwne, dzięki czemu możesz ustawić dwie głębokości siedziska – 56 lub 76 cm. Zarówno wyższe, jak i niższe osoby będą czuć się tu komfortowo.

Prosta, dwuosobowa kanapa Gio stanowi pochwałę minimalizmu – pasuje do wnętrz nowoczesnych i loftowych, choć jej symetryczna forma jest na tyle uniwersalna, że dopełni też inną estetykę. Jeśli masz przestronny salon, możesz zestawić ją z modelem trzyosobowym. Wybierz ulubiony kolor tapicerki i ciesz się niepowtarzalnym klimatem w Twoim mieszkaniu!

 

Cechy szczególne mebla:

·         Sofa dwuosobowa bez funkcji spania

·         Sprężyny faliste i pianka wysokoelastyczna w siedzisku – wygoda użytkowania

·         Nowoczesny design do każdego wnętrza

·         Przesuwne oparcia – doskonały wypoczynek dla wysokich i niskich osób, dwie głębokości siedziska – 56 cm lub 76 cm

·         Metalowe nogi

·         Bogata paleta tkanin

·         Plecy tapicerowane tkaniną właściwą

Wymiary
Głębokość 113 cm
Szerokość 195 cm
Wysokość 95 cm
Waga 83 kg
Do pobrania