Sofa Jesper - elegancka i nowoczesna

Sofa Jesper to stylowa propozycja trzyosobowej sofy z funkcją spania, pojemnikiem na pościel oraz mechanizmem rozkładania typu DL. Nowoczesny i prosty mebel świetnie prezentować się będzie we wnętrzach w stylu skandynawskim oraz loftowym. Szeroki wybór kolorów i tkanin obicia pozwoli Ci z łatwością dopasować sofę do Twojego wnętrza.

Komfort użytkowania zapewniają wysokiej jakości materiały - sprężyny faliste, pianka oraz miękka i przyjemna w dotyku tkanina obicia. Obszerne siedzisko zostało umieszczone na stylowych i lekkich nóżkach wykonanych z drewna w kolorze naturalnym lub czarnym.

Duża i wygodna powierzchnia spania o rozmiarach 147 × 200 pozwala zastąpić klasyczne dwuosobowe łózko. Mechanizm rozkładania typu DL umożliwia szybkie i łatwe rozkładanie i składanie.

Prosty kształt i klasyczny design sprawiają, że sofa Jasper jest meblem przeznaczonym dla osób ceniących sobie wygodę, elegancję, a zarazem prostotę we wnętrzu. Szeroki wybór kolorów i tkanin obicia pozwoli Ci z łatwością dopasować sofę do Twojego wnętrza.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Mechanizm rozkładania typu DL - pozwala na szybkie i łatwe rozkładanie
• Sprężyny faliste w siedzisku i oparciu - wygoda użytkowania
• Eleganckie stopki wykonane z drewna dodają meblowi gracji oraz doskonale zestawiają się z kolorystyką sofy
• Wysokość nóżek pozwala na łatwe utrzymanie czystości pod meblem
Wymiary
Szerokość 251 cm
Wysokość 98 cm
Głębokość 108 cm
Waga 99.2 kg
Do pobrania