Sofa KOS – wypoczynek z funkcją spania

Wygodna i funkcjonalna – taka jest sofa Kos wyposażona w funkcję spania. Mebel pozwoli Ci wygodnie rozsiąść się, a po rozłożeniu – zdrzemnąć. Nie sposób wymienić wszystkich jej zalet, ale wystarczy spojrzeć – warstwa „poduszkowa” na podłokietnikach, oparciu i zagłówkach dodaje jej przytulności.  

Czego wymagasz od mebla wypoczynkowego? Maksymalnej wygody! Zapewnia ją siedzisko wypełnione sprężyną falistą i odchylane oparcie, wypełnione silikonem i wzmocnione pasem tapicerskim. Do dyspozycji masz także zmiękczone podłokietniki, wyścielone poduszkami. Trzyosobowa sofa staje się przez to obiektem pożądania.  

Sofę z funkcją spania możesz rozłożyć w kilka chwil, tworząc miejsce noclegowe dla dwóch osób. Powierzchnia spania o wymiarach 138 x 188 cm to optymalne miejsce na nocleg kolegów Twojego dziecka lub Twoich znajomych, którzy zostają po imprezie. Mechanizm typu belgijka to stalowa konstrukcja wypełniona listwami, chowana pod siedziskiem.  Jednolity, piankowy materac zapewnia równą powierzchnię wypoczynkową.

Sofa o wymiarach 178 x 97 x 95 cm sprawdzi się jako główny punkt wypoczynkowy w Twoim domu. Możesz postawić w samym centrum salonu, pod ścianą lub w pobliżu kominka. Sofa Kos stworzy idealny duet z trzyosobową sofą, którą znajdziesz w naszej ofercie.

 


Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania
• Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia i zwiększona powierzchnia
• Wyprofilowane podłkietniki - stabilne podparcie
• Równa powierzchnia spania - komfortowe i jednorodne spanie
Wymiary
Szerokość 178 cm
Wysokość 97 cm
Głębokość 95 cm
Waga 65 kg
Do pobrania