Sofa KRETA – idealna dla 3 osób

Szukasz mebla, który łączy klasę z funkcjonalnością? Wygodna sofa Kreta wyposażona w funkcję spania posiada wszystko to, czego potrzebujesz: miękkie siedzisko, wysokie oparcie i rozkładany stelaż, który zapewni dwuosobowe miejsce noclegowe.

Stworzona dla wymagających, którzy oczekują maksymalnej wygody! Zapewnia ją siedzisko wypełnione sprężyną falistą i odchylane oparcie, wypełnione silikonem i wzmocnione pasem tapicerskim. Do dyspozycji masz także zmiękczone podłokietniki, wyścielone poduszkami. Trzyosobowa sofa staje się przez to obiektem pożądania. 

Sofę z funkcją spania jest wyposażona w mechanizm typu belgijka, dzięki czemu możesz rozłożyć ją w kilka chwil, tworząc miejsce noclegowe dla dwóch osób. Jednolity, piankowy materac zapewnia równą powierzchnię wypoczynkową. Powierzchnia spania o wymiarach 125 x 180 cm to optymalne miejsce na nocleg kolegów Twojego dziecka lub Twoich znajomych, którzy zostają po imprezie.

Sofa o wymiarach 190 x 95 x 95 cm sprawdzi się jako główny punkt wypoczynkowy w Twoim domu. Możesz postawić w samym centrum salonu, pod ścianą lub w pobliżu kominka. Sofa  Kreta stworzy idealny duet z dwuosobową sofą i fotelem, które znajdziesz w naszej ofercie.

 


Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania
• Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia i zwiększona powierzchnia i wygoda użytkowania
• Wyprofilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramienia i rąk
• Funkcja spania - stelaż belgijski - rozkładanie polega na zdjęciu siedziska a następnie rozłożeniu stelaża z materacem
• Rozkładane łóżko tworzy stalowa konstrukcja wypełniona listwami
• Powierzchnia do spania jest równa, pokrywa ją jednolity piankowy materac
Wymiary
Szerokość 190 cm
Wysokość 95 cm
Głębokość 95 cm
Waga 75 kg
Do pobrania