Sofa Lirica – włoski relaks

Do codziennego wypoczynku zaprosi Cię sofa Lirica, która prezentuje się elegancko i efektownie, a przy tym jest praktyczna i komfortowa. Możesz postawić sofę w centralnej części salonu, zachęcając tym samym do codziennej celebracji rodzinnych chwil.

Wysoki komfort zapewnia wypełnienie siedziska pianką wysokoelastyczną, sprężynami bonell oraz wzmocnione pasem tapicerskim. Po ciężkim dniu oprzyj się o wysokie oparcie wypełnione elastycznymi piankami oraz pasem tapicerskim. Ramiona możesz ułożyć wygodnie na miękkich podłokietnikach.

Trzyosobową sofę możesz w ciągu kilku chwil zamienić w dodatkowe miejsce noclegowe. Sofa jest wyposażona w funkcję spania typu włoskiego. Wysuwający się metalowy stelaż zawiera listwy sprężynujące z drewna bukowego, które są bazą pod materac bonellowy o grubości 12 cm.

Mebel w całości wykonany jest w skórze licowej Superiore, która prezentuje się efektownie. Estetykę mebla podkreśla dekoracyjny szew dwuigłowy.

Jeżeli potrzebujesz odpowiedniego mebla wypoczynkowego, to sofa Lirica będzie doskonałym wyborem. Możesz dokupić fotel z tej samej linii tworząc wyjątkowy, nowoczesny zestaw mebli wypoczynkowych.

 

Dobór tkaniny i koloru dostępne w wybranych salonach.

Wymiary
Szerokość 202 cm
Wysokość 104 cm
Głębokość 97 cm
Waga 118 kg
Do pobrania