Sofa Lirica – włoski relaks

Do codziennego wypoczynku zaprosi Cię sofa Lirica, która prezentuje się elegancko i efektownie, a przy tym jest praktyczna i komfortowa. Możesz postawić sofę w centralnej części salonu, zachęcając tym samym do codziennej celebracji rodzinnych chwil.

Wysoki komfort zapewnia wypełnienie siedziska pianką wysokoelastyczną, sprężynami bonell oraz wzmocnione pasem tapicerskim. Po ciężkim dniu oprzyj się o wysokie oparcie wypełnione elastycznymi piankami oraz pasem tapicerskim. Ramiona możesz ułożyć wygodnie na miękkich podłokietnikach.

Trzyosobową sofę możesz w ciągu kilku chwil zamienić w dodatkowe miejsce noclegowe. Sofa jest wyposażona w funkcję spania typu włoskiego. Wysuwający się metalowy stelaż zawiera listwy sprężynujące z drewna bukowego, które są bazą pod materac bonellowy o grubości 12 cm.

Mebel w całości wykonany jest w skórze licowej Superiore, która prezentuje się efektownie. Estetykę mebla podkreśla dekoracyjny szew dwuigłowy.

Jeżeli potrzebujesz odpowiedniego mebla wypoczynkowego, to sofa Lirica będzie doskonałym wyborem. Możesz dokupić fotel z tej samej linii tworząc wyjątkowy, nowoczesny zestaw mebli wypoczynkowych.

 

Dobór tkaniny i koloru dostępne w wybranych salonach.

Lirica - wymiary
Szerokość 202 cm
Wysokość 104 cm
Głębokość 97 cm
Waga 118 kg
Pozostałe informacje
Długość powierzchni spania 190 cm
Szerokość powierzchni spania 140 cm
Funkcja spania tak
Pojemnik na pościel nie
Materiał obicia skóra naturalna
Rozmiar 3-osobowa
Sposób rozkładania mechanizm typu włoskiego
Wypełnienie siedziska pas tapicerski/sprężyna bonell/pianka
Nici ozdobne tak
Wypełnienie materaca bonell
Wypełnienie oparcia pianka/pas tapicerski
Wykorzystane materiały
wyposażenie siedziska
wyposażenie oparcia
wyposażenie materaca
opcje specjalne