Mykanos sofa 3RR – nowoczesna i wygodna kanapa do spania i siedzenia

Ta wygodna sofa pomoże uzyskać maksymalny komfort snu i wypoczywania w ciągu dnia. Jest dość obszerna, idealna do salonu lub dużej sypialni. Sprawdzi się także w pomieszczeniach typu studio i jako wyposażenie kawalerki, gdzie oprócz miejsca do spania zapewni również komfortowe siedzisko. Najlepiej pasuje do wystroju w stylu nowoczesnym i loftowym.

Sofa Mykanos jest wyjątkowym meblem wypoczynkowym. Dzięki wypełnieniu nie tylko doskonale się na niej śpi, ale można regulować w łatwy sposób opieranie się, a przy użyciu wygodnego mechanizmu zyskać podnóżek, który zmaksymalizuje komfort wypoczynku podczas czytania, oglądania filmu lub po prostu relaksu po długim dniu.

Wypełnienie siedziska sofy Mykanos stanowią sprężyny faliste, pianka wysokoplastyczna i formatka kieszeniowa, która pozwala na ergonomiczne dopasowanie się powierzchni do spania. Oparcie to silikon i pas tapicerski. Całość wspiera się na nóżkach z tworzywa. Praktyczna i elegancka tkanina obiciowa dopełnia wyglądu. Wymiary wynoszą: 201 × 90 × 101 cm. (Szerokość, głębokość, wysokość.)

Sofa Mykonos to doskonały element wyposażenia salonu. Można stworzyć z nią nowoczesną aranżację wypoczynkową, dobierając do niej pufy lub niewielkie fotele, a w towarzystwie ciekawego, oryginalnego stolika będzie podstawa kącika kawowego.

 

Cechy szczególne mebla:
- Sofa z funkcją relaks
- Relaks manualny- poprzez pociągniecie rączki, wysuwa się podnóżek
- Nieduże wymiary - możliwość zaaranżowania niewielkiej przestrzeni
-Podwyższone stopki - ułatwiony dostęp do podłoża w trakcie sprzątania
- Wyprofilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramienia i rąk
- Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia
- Sprężyny faliste w siedzisku czyli całej powierzchni siedzenia - komfortowe i jednorodne siedzenie
Wymiary
Głębokość 90 cm
Szerokość 201 cm
Wysokość 101 cm
Waga 90 kg
Do pobrania