Sofa Nero – młodzieżowa i stylowa

Na pytanie co wybrać: sofę czy tapczan, nie ma jednoznacznej odpowiedzi. Najlepszym wyborem, według nas, jest sofa Nero. Łączy prostotę tapczanu, a przy tym jest wygodna jak każda sofa. Jeżeli takie rozwiązanie Ci odpowiada, to sprawdź jej inne atuty.

Codzienny wypoczynek może być komfortowy. Zapewni go sofa Nero wyposażona w 2 poduszki oparciowe i wałki służące za podłokietniki. Siedzisko i materac wypełnione sprężynami bonell i pianką zapewnią wygodne miejsce do oglądania filmów, plotek z koleżanką czy poobiedniej drzemki.

Sofa z funkcją spania stworzy miejsce na nocleg dla dwóch osób. Automat ułatwi Ci rozłożenie mebla i stworzenia powierzchni spania równej 145x197 cm. Jednolite wypełnienie materaca funkcji i siedziska zapewni komfortowy sen. Wyposażona w pojemnik na pościel sprawdzi się w przechowywaniu koców, kołdry i poduszek.

Sofa bez podłokietników to sprawdzony element wyposażenia pokoju nastolatka i kawalerki, gdzie tworzy miejsce noclegowe, a na co dzień nie zajmuje dużo miejsca.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Sprężyny bonellowe w siedzisku i materacu czyli całej powierzchni spania-komfortowe i jednorodne spanie
• Sprawnie i lekko działający mechanizm wspomagający rozkładanie-wygoda rozkładania
• Duży pojemnik-zwiększona możliwość przechowywania
• Łatwy dostęp do pojemnika
• Ozdobne stopki wykonane z tworzywa w kolorze chrom-estetyka wyglądu
Wymiary
Głębokość 95 cm
Szerokość 197 cm
Wysokość 95 cm
Waga 92 kg
Do pobrania