Sofa Soti Lux 3DL – liczy się prostota

Lubisz odpoczynek z książką, przed telewizorem lub w towarzystwie pupila lub rodziny? Przygotuj sobie komfortowe miejsce do relaksu i ustaw w jego centrum wygodną sofę Soti Lux. To doskonały mebel dla tych, którzy cenią proste wzornictwo i geometrię.

Prostokątne siedzisko wypełnione sprężyną bonell i pianką sprawia, że rozsiądziesz się na nim wygodnie. Podobne wypełnienie znajdziesz w materacu funkcji. A te 3 duże poduchy oparciowe elastycznie dopasowują się do ciała, zapewniając mu optymalne oparcie. To zasługa silikonu i pianki ciętej, którymi zostały wypełnione. Potrzebujesz więcej miejsca? Możesz ściągnąć poduszki, by uzyskać kilka cm więcej!

Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel rozkłada się szybko i wygodnie dzięki specjalnemu mechanizmowi wsparcia. Po kilku chwilach otrzymasz powierzchnię spania równą 135 x 192 cm, co pozwoli przenocować 2 osoby. Przechowywanie kołdry i poduszek też nie jest problemem, możesz ją schować w dużym pojemniku na pościel.

Mebel osadzono na stopkach tworzywa, a rolę ozdoby pełnią poduszki geometrycznie podzielone na połowy.

Sofa Soti Lux to dobre rozwiązanie do pokoju nastolatka, domowego gabinetu, który czasami służy za dodatkowy pokój gościnny lub w kawalerce, oszczędzając miejsce i wykorzystując maksymalnie metraż.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania i pojemnikiem na pościel
• Sprawnie i lekko działający mechanizm wspomagający rozkładanie - wygoda rozkładania
• Sprężyny bonellowe na całej powierzchni spania - komfortowe i jednorodne spanie
• Łatwy dostęp do pojemnika
• Zdejmowane poduszki oparciowe - zwiększona powierzchnia użytkowania
Wymiary
Głębokość 85 cm
Szerokość 192 cm
Wysokość 92 cm
Waga 78 kg
Do pobrania