Kanapa Sweet – model, który intryguje

 

Kanapa do salonu powinna być reprezentacyjnym i efektownym meblem, który dopasowany jest do potrzeb i preferencji domowników. Jeśli szukasz komfortu – ale zależy Ci też na oryginalności i funkcjonalności – to kanapa Sweet może być tym, czego szukasz.

 

Siedzisko, któremu miękkość i sprężystość nadaje pianka wysokoelastyczna oraz ergonomiczne poduchy oparciowe tworzą komfortową przestrzeń do wypoczynku. Czarne metalowe stopki – podobnie jak podłokietniki – zostały wygięte do zewnątrz, co dało niezwykle oryginalny i nowoczesny efekt. Kanapa Sweet wyróżnia się na tle innych modeli również ozdobnymi lamówkami, które zastosowano na siedzisku, bokach i poduchach oparciowych.

 

Model Sweet oferuje dużą powierzchnię spania – 200 x 150 cm. Wkład sprężynowy typu bonell – którym wypełniono zarówno siedzisko, jak i materac – gwarantuje jednorodne i wygodne spanie dla dwóch osób.

 

Automat typu DL pozwoli Ci w błyskawiczny sposób rozłożyć kanapę, a pojemnik pod siedziskiem to doskonałe miejsce na pościel, poduszki, ręczniki czy rzadziej używaną odzież.

 

Kanapa Sweet sprawi, że Twój salon będzie nowoczesny, a przebywanie w nim będzie jeszcze większą przyjemnością.

 

Cechy szczególne mebla:

 

●     Wymiary: 240 x 105 x 94 cm

●     Funkcja spania typu DL – sprawnie i lekko działająca

●     Powierzchnia spania 200 x 150 cm

●     Pojemnik na pościel – zwiększona możliwość przechowywania

●     Oryginalne lamówki na bokach, poduchach i siedzisku

●     Podwyższone metalowe stopki w kolorze czarnym – estetyka i wygoda podczas sprzątania