Sofa TOKIO – efektowny klasyk

Domowa strefa relaksu? Z trzyosobową sofą Tokio to możliwe! Utrzymana w klasycznym stylu, zachwyca poduszkami na oparciu i podłokietnikach, ozdobnymi wciągami i czarnymi, solidnymi stopkami. Masz ochotę na odpoczynek, zanurzenie się w lekturze lub słuchanie muzyki? Rozsiądź się wygodnie na sofie Tokio lub połóż głowę na podłokietniku z poduszką i wyciągnij nogi przed siebie.

Wysoki komfort użytkowania to zasługa siedziska wypełnionego sprężyną falistą i pianką. Miękkie oparcie wypełnione silikonem i wzmocnione pasem tapicerskim oraz zmiękczone podłokietniki, wyścielone poduszkami będą odpowiednią podporą dla kręgosłupa i ramion.

Sofa z funkcją spania jest wyposażona w mechanizm typu belgijka, dzięki czemu możesz zyskujesz miejsce noclegowe dla dwóch osób. Jednolity, piankowy materac zapewnia równą powierzchnię wypoczynkową. Powierzchnia spania o wymiarach 138 x 188 cm sprawdzi się w przypadku niezapowiedzianych lub przedłużających się wizyt.

Sofa o wymiarach 200 x 90 x 95 cm ze względu na swój styl jest meblem raczej dużym, dlatego polecamy ją do większych przestrzeni. Sofa trzyosobowa Tokio sprawdzi się jako mebel użytkowany na co dzień, ale też nocleg przygotowany „od święta”. Stanowi doskonały punkt centralny strefy relaksu w Twoim eleganckim salonie.

 


Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania
• Pochylone oparcie i pogłębione siedzisko - uzyskanie optymalnej pozycji do siedzenia i zwiększona powierzchnia i wygoda użytkowania
• Wyprofilowane podłokietniki zapewniają podparcie dla przedramienia i rąk
• Funkcja spania - stelaż belgijski - rozkładanie polega na zdjęciu siedziska a następnie rozłożeniu stelaża z materacem.
• Rozkładane łóżko tworzy stalowa konstrukcja wypełniona listwami
• Powierzchnia do spania jest równa, pokrywa ją jednolity piankowy materac
Wymiary
Szerokość 200 cm
Wysokość 90 cm
Głębokość 95 cm
Waga 72 kg
Do pobrania