Sofa Viena – trzyosobowa strefa wypoczynkowa

Podczas urządzania salonu, nie zapomnij o wydzieleniu poszczególnych stref – rozrywki, odpoczynku, jadalni. Jeżeli właśnie wybierasz elementy do strefy wypoczynkowej, to nie może w niej zabraknąć klasycznej sofy Viena. Drewniane nóżki, dodatkowe poduszki przy podłokietnikach, wysokie oparcie i zabudowane plecy sprawiają, że trudno obok niej przejść obojętnie.

Trzyosobowa sofa prezentuje się wyjątkowo, ale w czasie długiego odpoczynku, to właśnie komfort jest dla nas najważniejszy. Odpowiada za niego siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną, sprężyną falistą i bonell. Wysokie oparcie z silikonu wzmocniono pasem tapicerskim, dzięki czemu zapewnia stabilne podparcie dla pleców. Profilowane podłokietniki i poduszki boczne zadbają o optymalne podparcie ramion.

Wygodna i stylowa sofa klasyczna zaskoczy Cię detalami, takimi jak szwy jednoigłowe, które zwiększają wytrzymałość połączeń tapicerki. Na uwagę zasługuje także tapicerowany tył, dzięki czemu sofę możesz ustawić nawet na środku pomieszczenia. Całość osadzono na drewnianych nóżkach, podkreślających klasyczny charakter mebla.

Sofę Viena możesz zestawić z sofą 2-osobową, a dodatkowo przysunąć do nich fotel. Dopasowane meble tapicerowane znajdziesz w naszej ofercie. Stwórz własny zestaw wypoczynkowy i ciesz się praktyczną i stylową strefą wypoczynku.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa 3-osobowa z wysokim oparciem - stabilne podparcie dla pleców
• Sprężyny faliste w siedzisku - komfort użytkowania
• Ozdobne szwy jednoigłowe - zwiększona wytrzymałość szwów
• Drewniane nóżki - estetyka i wytrzymałość
Wymiary
Głębokość 100 cm
Szerokość 212 cm
Wysokość 94 cm
Waga 62 kg
Do pobrania