Sofa 3F Viena – na co dzień i od święta

Możesz oddać się błogiemu lenistwu, włączyć telewizor, chwycić książkę lub zwyczajnie się zdrzemnąć? To właśnie strefa relaksu w Twoim salonie sprawdzi się teraz najlepiej. Nie może w niej zabraknąć klasycznej sofy Viena. Drewniane nóżki, dodatkowe poduszki przy podłokietnikach, wysokie oparcie i zabudowane plecy sprawiają, że trudno obok niej przejść obojętnie.

Trzyosobowa sofa prezentuje się wyjątkowo, ale w czasie długiego odpoczynku, to właśnie komfort jest dla nas najważniejszy. Odpowiada za niego siedzisko wypełnione pianką wysokoelastyczną, sprężyną falistą i bonell. Wysokie oparcie z silikonu wzmocniono pasem tapicerskim, dzięki czemu zapewnia stabilne podparcie dla pleców. Profilowane podłokietniki i poduszki boczne zadbają o optymalne podparcie ramion.

Twoi goście się zasiedzieli? Nie odsyłaj ich do domu, tylko zaoferuj nocleg. Pomoże w tym sofa z funkcją spania, którą w ciągu kilku chwil zmienisz w strefę snu. Mebel został wyposażony w funkcję typu „belgijka”. Powierzchnia spania równa 132 x 180 cm to idealne miejsce dla dzieci, ale i dorośli mogą komfortowo na niej spędzić noc.

Wygodna i stylowa sofa klasyczna zaskoczy Cię detalami, takimi jak szwy jednoigłowe i tapicerowany tył, dzięki czemu możesz ustawić sofę nawet na środku pomieszczenia. Całość osadzono na drewnianych nóżkach, podkreślających klasyczny charakter mebla. Sofę Viena możesz zestawić z sofą 2-osobową, a dodatkowo przysunąć do nich fotel.

 

Cechy szczególne mebla:
• Sofa z funkcją spania
• Wysokie oparcie - stabilne podparcie dla pleców
• Miękkie oparcie i siedzisko - zwiększony komfort użytkowania
• Sprężyny faliste w siedzisku - komfort użytkowania
• Drewniane nóżki - estetyka i wytrzymałość
• Ozdobne szwy jednoigłowe - zwiększona wytrzymałość szwów
• Tapicerowany tył mebla
Wymiary
Szerokość 212 cm
Wysokość 94 cm
Głębokość 100 cm
Waga 82 kg
Do pobrania