Dzbanek Sofia – elegancki i uniwersalny, idealny na lato

Elegancki, szklany dzbanek Sofia to doskonałe uzupełnienie zastawy stołowej, szczególnie w okresie letnim, kiedy jest większe zapotrzebowanie na napoje. W tym szklanym dzbanku możesz zaserwować kompot owocowy, wodę mineralną, wodę z sokiem, lemoniadę, herbatę mrożoną. Nadaje się nie tylko na kuchenny stół, ale można również podawać w nim napoje np. na działce czy podczas spotkania z przyjaciółmi w ogrodzie. Pasuje do każdej zastawy, ponieważ jest bardzo uniwersalny. Dzbanek Sofia pasuje do wystroju klasycznego, nowoczesnego, boho i wielu innych.

Dzbanek Sofia jest zrobiony ze szkła. Ma bardzo klasyczny i elegancki design z lekko przewężoną szyjką, szerszym, pękatym dołem i wygiętym uszkiem. Szczególnie efektownie będą się w nim prezentować kolorowe napoje. Kolor – transparentny. Wymiary to: 15,5 × 28, pojemność – 2 litry.

Świetnie komponuje się z zastawą w każdym kolorze. Pasuje do szklanych talerzy i salaterek. Oprócz podawania w nim napojów, można użyć tego dzbanka jako wazonika na kwiaty.

Wymiary
Szerokość 15,5 cm
Wysokość 28 cm
Pojemność 2l
Waga 1 kg
Do pobrania