Spot Ball – oświetlenie na miarę ultranowoczesnych aranżacji

Lampa to nie tylko źródło światła, ale i element dekoracyjny, który może wspaniale podkreślić wystrój domu. Jeśli się z tym zgadzasz i właśnie szukasz oświetlenia w nowoczesnym stylu, spot Ball pomoże Ci spełnić marzenia o idealnym wnętrzu.

Metalowa konstrukcja w kolorze czarnym, uzupełniona chromowanymi detalami, zachwyci Cię, jeśli zależy Ci na lampie o wyrazistym i „surowym” designie. Kulisty kształt reflektorków sprawi, że wnętrze nabierze wręcz futurystycznego klimatu! Bardzo ważne jest również to, że spot Ball pozwala skierować światło w trzy strony – dzięki temu łatwiej doświetlisz całą strefę dzienną. Lampa jest wyposażona w energooszczędne źródło światła (3x GU10, 5 W), którego ciepła barwa (320 Lm/2700K) idealnie sprawdzi się w domowych wnętrzach.

Jest to lampa dla miłośników nowoczesnych aranżacji, szczególnie w stylu high-tech, industrialnym czy minimalistycznym. Jeśli chcesz oświetlić rozległy salon połączony z kuchnią, sięgnij również po inne spoty i kinkiety z kolekcji Ball.

Wymiary
Długość 42 cm
Szerokość 11 cm
Wysokość 21 cm
Waga 1.85 kg
Do pobrania