Spot Mono – minimalizm w awangardowej formie

Spot Mono jest świetnym sposobem na podkreślenie nowoczesności konkretnego pomieszczenia. Jego ciekawy design na pewno będzie przyciągał wzrok, a błyszczące klosze nadadzą całości ciepłego charakteru. Można umieścić go w salonie, sypialni, nad kuchenną wyspą, w pokoju młodzieżowym. Sprawdza się w przestrzeni biurowej, sklepach, barach. Otoczony nowoczesnymi dodatkami nadaje intrygującego klimatu całemu pomieszczeniu. Dobrze odnajduje się w aranżacjach w stylu minimalistycznym, industrialnym, nowoczesnym, loftowym. Może pasować do niektórych wystrojów glamour.

Spot Mono został zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Na długiej, prostej podsufitce znajdują się trzy klosze – tuby, które mogą świecić w różnych kierunkach. Do spotu potrzebne będą trzy żarówki GU10 – powinny być to żarówki LED. Spot Mono jest w kolorach: czarnym (podsufitka) i złotym (klosze).

Doskonałe oświetlenie do współczesnego wnętrza, pasuje do mebli z metalowymi elementami. Można zestawić ten oryginalny spot z innymi lampami w takim samym stylu.

Wymiary
Długość 4 cm
Szerokość 70 cm
Wysokość 13 cm
Waga 1.35 kg
Do pobrania