Spot Mono – ścienne oświetlenie o minimalistycznym designie

Elegancki spot Mono pasuje do różnych wnętrz. W mieszkaniu może znaleźć się w przedpokoju, salonie, sypialni, jadalni. Pasuje do biur, sklepów, hoteli. To doskonały pomysł na dodatkowe oświetlenie wnętrza. Spot Mono pasuje do wystrojów nowoczesnych, industrialnych, minimalistycznych i loftowych. Dobrze komponuje się niemal z każdym kolorem, więc zarówno w ciemnych, klimatycznych, jak i jasnych, przestrzennych wystrojach będzie wyglądać świetnie. Dla lepszego efektu można zdecydować się również na inne lampy z tej serii, np. sufitowe czy podłogowe.

Spot Mono to model wykonany ze stali i tworzywa sztucznego. Ma jeden klosz w kształcie tuby, umieszczony na prostokątnym uchwycie. Do kinkietu należy dobrać żarówkę o gwincie GU10 – dedykowane są do niego żarówki LED. Spot ma uniwersalny, czarny kolor. Jego wymiary wynoszą: 12 × 19,5 cm.

Jest niezastąpiony jako dodatkowe oświetlenie, np. w przedpokoju przy lustrze lub w twoim ulubionym pokoju w kąciku wypoczynkowym. Można zainstalować go także nad nowoczesnym biurkiem.

Wymiary
Szerokość 12 cm
Wysokość 19,5 cm
Waga 0.4 kg
Do pobrania