Spot Mono Surface biały – do nowoczesnego salonu i nie tylko

Spot Mono Surface biały charakteryzuje się prostym designem, który bardzo pasuje do wystrojów, bazujących na nowoczesnych rozwiązaniach. To idealne oświetlenie do salonu, sypialni, kuchni, biura, sklepu, kawiarni. Świetnie współgra z aranżacjami nowoczesnymi, minimalistycznymi i industrialnymi. Będzie pasować do współczesnego wyposażenia, szczególnie mebli o prostych formach. Zarówno w jasnej, jak i ciemnej kolorystyce wygląda ciekawie i oryginalnie. Nie przypomina typowej lampy, więc to propozycja dla zwolenników niebanalnych rozwiązań.

Spot Mono Surface biały został zrobiony z metalu i tworzywa sztucznego. Na niewielkiej podsufitce umieszczone są dwa ramiona, zwieńczone oryginalnymi kloszami w kształcie tuby. Potrzebujesz do nich dwóch żarówek o gwincie GU10 – warto wiedzieć, że do lampy dedykowane są również żarówki energooszczędne. Spot Mono Surface jest w kolorze białym, klosze są od wewnątrz pomalowane na złoto. Wymiary to: 31 × 39 cm.

Ten nowoczesny spot pasuje do wielu kolorów, więc łatwo zgrać go z resztą wystroju. Co do mebli i innych sprzętów, najlepiej komponuje się ze stylistyką nowoczesną.

Wymiary
Szerokość 31 cm
Wysokość 39 cm
Waga 0.95 kg
Do pobrania