Spot Mono Surface 12,5 × 39 cm – minimalistyczny i oryginalny sposób oświetlenia pomieszczeń

Efektowny spot Mono Surface 12,5 × 39 cm to dobre rozwiązanie na oświetlenie nowoczesnego pomieszczenia. Zarówno jego forma, jak i kolorystyka sprawdzą się w takich właśnie pomieszczeniach, eksponując ich charakter i podkręcając aranżacje. Spot Mono Surface pasuje do kuchni, sypialni, pokoju młodzieżowego, niewielkiego pomieszczenia biurowego, sklepu. W większym wnętrzu można umieścić więcej niż jeden taki spot. Najlepiej sprawdza się w wystrojach: nowoczesnym, minimalistycznym i industrialnym.

Spot Mono Surface 12,5 × 39 cm jest wykonany z metalu i tworzywa sztucznego. Do niewielkiej podsufitki przymocowano ramię, na którym znajduje się klosz w kształcie tuby lub walca. Jego wnętrze jest złote, co ociepla padające z niego światło. Do spotu należy dobrać żarówkę GU10. Można wybrać energooszczędną żarówkę LED. Kolory spotu to czarny i złoty. Jego wymiary wynoszą: 12,5 × 39 cm.

Ten czarny spot idealnie sprawdza się w każdej kolorystyce, a szczególnie ciemnej i nasyconej. Pasuje też do mebli z metalowymi elementami i metalowych dodatków.

Wymiary
Szerokość 12,5 cm
Wysokość 39 cm
Waga 0.52 kg
Do pobrania