Co dwie lampki, to nie jedna – spot Townshed

Listwa reflektorowa Townshed łączy w sobie drewno w naturalnym kolorze oraz dwie oprawki. Bardzo dobrze sprawdzi się w kameralnym wnętrzu jako oświetlenie sufitowe. Do jej zalet z pewnością należy możliwość dopasowania kierunku światła do własnych potrzeb – wystarczy zwrócić oprawkę z żarówką w pożądanym kierunku. Bardzo proste i przydatne – szczególnie podczas przemeblowania czy zmian w pomieszczeniu.

Do mieszkania i do biura – spot drewniany Townshed dobrze odnajdzie się w każdych warunkach. Każde z dwóch źródeł światła może działać w maksymalnej mocy 60W, co całkiem dobrze sprawdzi się nawet w większych przestrzeniach. Lampa wymaga dwóch żarówek z typem gwintu E27 – czyli klasycznych, ogólnodostępnych świetlówek. Warto wybrać białe wersje, ponieważ lampa jest pozbawiona abażura i będą one dobrze widoczne – mogą pełnić nawet funkcję dekoracyjną! Plusem produktu jest klasa szczelności IP20, która gwarantuje łatwość w czyszczeniu modelu i jego odporność na kurz. Utrzymanie lampy w czystości będzie przyjemnością.

Oprawa świetlna Townshed to dobry wybór w dobrej cenie. Klasyczna, drewniana bryła będzie odpowiednia do salonu, gabinetu, biura czy małej gastronomii. Wybierając ten model nie ryzykujesz – na pewno będzie pasować do drewnianych mebli w naturalnym kolorze i nowoczesnego, industrialnego wystroju. Produkt posiada 24-miesięczną gwarancję.

Wymiary
Szerokość 30 cm
Wysokość 5 cm
Waga 0.544 kg
Do pobrania