Black Red White – meble i akcesoria do domu

Robimy
dom

koszyk
ulubione

stelaże do łóżek

Nawet najlepszy materac wymaga właściwego podparcia. Prawidłowo dobrany stelaż z drewna klejonego warstwowo, oprócz poprawy wentylacji, zapewni każdemu materacowi dodatkową amortyzację. Takie rozwiązanie pozwoli wydobyć z użytkowanego zestawu maksimum komfortu i zapewni dłuższą żywotność materaca. Aby to osiągnąć, kierując się dobrem najwyższej jakości elastycznych listew oraz uchwytów, a także znajomością zasad ergonomii, przygotowaliśmy kolekcję stelaży, wśród których z pewnością znajdziecie Państwo właściwe podparcie dla swojego materaca.

pomieszczenie: pokój młodzieżowy
8 Produktów
sortuj wg:
pokaż

Wygodne łóżko to nie tylko skrzynia z wezgłowiem i materac, ale również solidny stelaż. Ten niewidoczny element przesądza o jakości snu, bezpieczeństwie i wygodzie. Nawet najlepszy materac nie spełni swojego zadania, jeśli zostanie osadzony na kiepskim podłożu, dlatego wybór stelaża nie może być przypadkowy.

 

Komfortowe stelaże łóżek młodzieżowych

Stelaż musi być kompatybilny z materacem i dopasowany do wymiarów łóżka. Może składać się z 18-42 listewek prostych lub giętych. Im liczniejsze i gęściej rozmieszczone listewki, tym lepiej dla zdrowia kręgosłupa i materaca.

 

Czym wyróżniają się nowoczesne stelaże łóżek młodzieżowych?

Oprócz zwykłych drabinek z listewek prostych, w Black Red White proponujemy Ci modele z listew giętych, charakteryzujące się doskonałą sprężystością i wytrzymałością. Nasze stelaże łóżek młodzieżowych mają możliwość regulacji podnóżka i wezgłowia oraz zmiany stopnia twardości.

 

Jak wybrać dobry stelaż łóżka młodzieżowego?

Twarde stelaże sosnowe nadają się głównie do materaców bonellowych. Piankowe i lateksowe potrzebują elastycznych stelaży z giętych listewek bukowych lub brzozowych. Pojedyncze łóżka młodzieżowe wymagają zwykle stelaży o szerokości 90 cm, choć wkład powinien być nieco pomniejszony w celu łatwej instalacji.