Szczotka toaletowa ze stojakiem Natureo, 5five Simple Smart w kolorze białym to nieodzowny element wyposażenia każdej toalety. Szczotka wykonana została w porządny sposób z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu utrzymanie czystości w toalecie jest jeszcze łatwiejsze. Konstrukcja stojaka chroni przed wydobywaniem ze szczotki nieprzyjemnych woni i wyciekaniem wody na podłogę.

Ergonomiczna konstrukcja gwarantuje niezwykle wygodne korzystanie. Szczotka do WC jest w chwili obecnej obowiązkowym artykułem w każdej łazience. Rewelacyjnie spełni swoje zadanie w małym oraz dużym domu, ale także w placówkach ogólnie dostępnych jak hotel, przychodnia czy galeria. Niebanalna stylistyka i najmodniejsza w tym sezonie kolorystyka są gwarancją, że szczotka genialnie pasować będzie do Twojej łazienki. Niebanalny design z pewnością doda uroku dla Twojego wnętrza.

Szczotka toaletowa ze stojakiem Natureo, 5five Simple Smart w kolorze białym to produkt totalnie odporny na rdzę. To doskonały wybór dla wszystkich doceniających nie tylko harmonię, porządek i higienę w toalecie, ale także funkcjonalne i niebanalne dodatki łazienkowe oraz tych, dla których istotny jest każdy drobiazg.

Cechy produktu:

  • szczotka wykonana została z tworzywa sztucznego w kolorze białym,
  • odpowiednia i ergonomiczna konstrukcja gwarantuje wygodę i przyjemność użytkowania,
  • ma ozdobne perforowanie na powierzchni,
  • klasyczny design, który pasuje do każdej łazienki,
  • wzorowany na najnowocześniejszych trendach mody fason,
  • markowy produkt od francuskiej firmy 5five Simple Smart.
Wymiary
Długość 8 cm
Głębokość 11,7 cm
Szerokość 9 cm
Wysokość 17 cm
Do pobrania