Stojak na wino – styl industrialny dla konesera

Cenisz przedmioty o unikalnym designie? Blisko Ci do estetyki postfabrycznej, obfitującej w surowe formy i ciekawe rozwiązania? W takim razie industrialny stojak na wino to idealny dodatek do Twojej kuchni, nawet jeśli trunek Dionizosa pijesz jedynie sporadycznie.

Dom jak fabryka zaadaptowana na cele mieszkalne? W tak oryginalnym otoczeniu nie ma miejsca na nudne i tandetne dodatki. Stojak na wino został wykonany z metalu – dzięki temu konstrukcja jest solidna, a zarazem prezentuje się lekko i nieprzeciętnie. Materiał jest nieprzypadkowy, gdyż metal to podstawowy surowiec do wyrobu industrialnych mebli i dodatków, który podkreśla „przemysłowy” charakter wnętrza. Do podtrzymania butelek wina służą brązowe rzemyki z ekoskóry z nitami, dzięki którym całość zyskuje niepowtarzalny styl. Stojak na wino pomieści dziesięć butelek w dwóch rzędach, co pozwala zrobić solidny zapas dobrego trunku.

W industrialnych wnętrzach ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Metalowy stojak na wino ze skórzanymi kieszonkami możesz postawić w kuchni – na blacie roboczym, na szerokim parapecie lub na wyspie kuchennej. Jeśli chcesz zaaranżować miejsce na wino w salonie, ustaw stojak na podłodze w pobliżu barku lub na masywnej komodzie.

stojak na wino - wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 60 cm
Waga 1.542 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał metal, eko skóra