Stół Damar II – idealny do salonu i jadalni

Jeśli zależy Ci na urządzeniu wnętrza, które będzie miało domowy i ciepły charakter, zwróć uwagę na stół Damar II. Mebel ten będzie idealnym miejscem na odpoczynek, wspólną kawę, herbatę lub rozegranie partii ulubionej planszówki w gronie rodziny lub przyjaciół. Możesz umeblować nim salon lub jadalnię w mieszkaniu, ale równie dobrze sprawdzi się też w biurowej stołówce.

Ten nowoczesny stół w czarnym kolorze posiada blat z hartowanego i łatwego w czyszczeniu szkła odpornego na zarysowania. Jest on dodatkowo ozdobiony dekoracyjną grafiką w czarne wzory. Stelaż i nogi wykonano z chromowanego metalu. Nóżki są dodatkowo podbite gumowymi “flekami”, które zapewniają stabilność.

Wraz z różnokolorowymi akcesoriami kuchennymi i krzesłami stworzy we wnętrzu interesujący kontrast. Sprawdzi się też w połączeniu z innymi bardziej stonowanymi, podstawowymi kolorami. Przy stole może zasiąść jednocześnie sześć osób. Nierozkładany czarny stół ma wysokość 75 cm, szerokość 60 cm i długość 100 cm. Mebel przeznaczony jest do samodzielnego montażu.


Cechy szczególne mebla:
• Słół nierozkładany do jadalni i salonu
• Blat szkło hartowane
• Podstawa stołu metalowa,chromowana
• Stół do samodzielnego montażu
Wymiary
Długość 100 cm
Szerokość 60 cm
Wysokość 75 cm
Waga 26 kg
Do pobrania