Rozkładany stół GD-017 ze szklanym blatem: uniwersalny i nowoczesny

Szkło to materiał, który dodaje wnętrzom nowoczesnego charakteru i sprawia, że optycznie wydają się bardziej przestronne. Jeśli więc zależy Ci na takim efekcie, zdecyduj się na nowoczesny rozkładany stół GD-017 ze szklanym blatem. Umieszczony w salonie czy sypialni, szklany stół sprawi, że wnętrze będzie prezentować się oryginalnie i świeżo, bez efektu przytłoczenia.

Szklany stół rozkładany idealnie nadaje się do nowoczesnej jadalni lub salonu. Blat wykonany został ze szkła hartowanego, wysokoodpornego na uszkodzenia mechaniczne. Metalowa podstawa stołu została wykończona emalią w eleganckim kolorze chromu. Zaletą stołu jest rozkładany blat, który możesz zwiększyć do długości 170 cm. Dzięki temu stół idealnie spełni Twoje potrzeby nawet wówczas, gdy z niezapowiedzianą wizyta wpadną do Ciebie znajomi lub liczna rodzina.

Stół GD-017 przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Dla spójnego efektu dobierz do niego krzesła z metalowymi elementami, w podobnym, industrialnym stylu. Duży wybór krzeseł znajdziesz w ofercie Black Red White online.


Cechy szczególne mebla:
• Stół szklany,rozkładany do jadalni i salonu
• Blat ze szkła hartowanego
• Podstawa stołu metalowa w kolorze chromu.
• Blat rozkładany do długości 170 cm.
• Stół do samodzielnego montażu.
Wymiary
Długość 110-170 cm
Szerokość 74 cm
Wysokość 75 cm
Waga 49 kg
Do pobrania