Stół Vario - nieco zachowawczy, nieco ekscentryczny

Stół to jeden z najważniejszych mebli w domu. Stabilny, trwały i stylowy stanowi centrum mieszkania i to wokół niego kręci się codzienne życie. Warto więc wybrać model, który spełnia wszystkie Twoje oczekiwania i pasuje do wystroju Twojego mieszkania - w końcu to wybór na wiele, długich lat. Stół Vario Modern do jadalni to idealny kandydat na Twój wymarzony stół.

Nowoczesny stół do dużego pokoju ma trzy warianty kolorystyczne: biały alpejski, dąb sonoma, dąb naturalny. Z łatwością wybierzesz odcień, który najlepiej sprawdzi się w Twoim mieszkaniu. Kolejną jego zaletą jest możliwość regulowania blatu. Ma on długość 120 cm, jednak z łatwością możesz zwiększyć powierzchnię roboczą stołu o dodatkowe 80 centymetrów dzięki dwóm dostawkom. A to wszystko na intrygujących, stabilnych nogach w kształcie trapezu. Metalowe nogi w kolorze czarnym, z matowym, eleganckim wykończeniem sprawiają, że mebel zyskuje wyjątkowy charakter.

Polecamy go do przestronnej jadalni, do kącika jadalnego w kuchni czy salonie, a także przestrzeni kuchennej w biurze czy sali konferencyjnej. Prostokątny stół Vario Modern zda egzamin w niemal każdym większym pomieszczeniu. A jak sprawdzi się w Twoim wnętrzu? Sprawdź!

Wymiary
Długość 120-200 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 39.3 kg
Do pobrania