Stół Houston – nieodłączny element jadalni

Poszukujesz praktycznego, rozkładanego stołu? Houston to model, obok którego trudno przejść obojętnie! Prosta budowa, neutralna, ciepła kolorystyka i efektowne detale czynią go ozdobą pomieszczenia.

Chcesz poznać go bliżej? Stół na jednej nodze został wykonany w całości z płyty meblowej MDF i wykończony okleiną dębową. Dodatkowo zastosowaliśmy efektowne wstawki ze szkła hartowanego.

Stół 120x80 cm sprawdzi się dla 4-6 osób. Może być wykorzystywany zarówno na co dzień, jak i podczas większych spotkań towarzyskich. Zabrakło miejsca? Możesz zwiększyć jego możliwości rozsuwając blat i zyskując 2 dodatkowe miejsca dla swoich gości! Teraz już możesz zaprosić bliskich i rodzinę na małą ucztę.

Ciepłe wybarwienie dębu i kontrastujące, czarne wstawki tworzą ponadczasową kompozycję, która sprawdzi się w lofcie, nowoczesnym i bardziej klasycznym wnętrzu.

Stół Houston jest bardzo łatwy w aranżacji. Możesz zestawić z nim typowe skandynawskie krzesła, drewniane klasyki lub nowoczesne, osadzone na metalowych, czarnych nóżkach. Znajdź swoje wymarzone krzesło na brw.pl.

Wymiary
Długość 120-160 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania