Stół Vario Modern – uroki geometrii

Szukasz stołu o nietuzinkowym wyglądzie? Pragniesz, aby odznaczał się on wysokimi walorami użytkowymi, a jednocześnie stylowo dopełniał wystrój Twojego wnętrza? Stół Vario Modern to godna rozważenia propozycja. Dzięki niewielkim gabarytom jest dosyć ustawny oraz uniwersalny. Bez problemu wkomponujesz go w przestrzeń swojej kuchni lub jadalni.

Prostokątny stół osadzony jest na modnych, metalowych nogach. Jego blat wykonany jest z laminowanej płyty o długości równej 120 cm. Możesz wybierać pomiędzy 3 wariantami jego wybarwienia: dąb naturalny (fornir), dąb sonoma oraz biały alpejski.

Stół z trapezowymi nogami trudno będzie przeoczyć w aranżacji. Mebel ten wspaniale zgra się z wnętrzami minimalistycznymi, nowoczesnymi, a także loftowymi. Aby wystrój sprawiał wrażenie spójnego, możesz włączyć do niego kilka ciemnych dodatków. Dzięki nim czarna podstawa stołu przestanie odcinać się na tle pozostałych elementów wyposażenia. Jeśli jednak jesteś fanem stylu eklektycznego - zignoruj tę poradę i postaw na bardziej odważne połączenia.

Wymiary
Długość 120 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 27.3 kg
Do pobrania