Stół Gucci – nowoczesność w najlepszym wydaniu

Marzysz o nadaniu swojej jadalni oryginalnego i luksusowego charakteru? Stylowy i ekskluzywny stół Gucci z białym blatem z pewnością zachwyci Twoich gości i sprawi, że każdy posiłek przy nim przemieni się w elegancką i wytworną ucztę.

Stół rozkładany Gucci to idealna propozycja do nowoczesnej jadalni i salonu. Stół posiada blat z białej płyty MDF i szkła hartowanego na powierzchni, dzięki czemu jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zaletą stołu jest rozkładany blat, który możesz poszerzyć do długości 200 cm. Dzięki temu brak miejsca przy stole przestaje być problemem: z łatwością dopasujesz wielkość mebla do potrzeb własnych, Twoich domowników oraz gości. Solidna podstawa stołu wykonana została ze stali szczotkowanej i lakierowanej płyty MDF. Najwyższej jakości materiały zapewniają stołowi wysoką stabilność i odporność na uszkodzenia.

Stół Gucci przeznaczony jest do samodzielnego montażu. Idealnie wpisuje się w wystrój różnego typu wnętrz: od klasycznych, aż po nowoczesne. Jeśli zależy Ci na spójnej aranżacji, prostokątny stół uzupełnij pasującymi krzesłami z szerokiej oferty sklepu Black Red White online.


Cechy szczególne mebla:
• Stół rozkładany do nowoczesnej jadalni i salonu
• Blat z białej płyty MDF i szkła hartowanego na powierzchni
• Blat rozkładany do długości 200 cm
• Podstawa ze stali szczotkowanej i lakierowanej płyty MDF
• Stół do samodzielnego montażu
Wymiary
Długość 140-200 cm
Szerokość 85 cm
Wysokość 76 cm
Waga 58 kg
Do pobrania