Stół Leonardo – nowoczesny, efektowny stolik do salonu

Lakierowany stół Leonardo sprawia, że pomieszczenia, w których go postawimy, nabierają eleganckiego wyglądu i wydają się jaśniejsze oraz bardziej przestronne. To idealna propozycja do salonu i jadalni. Stolik można rozłożyć, dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas spotkania z koleżankami na kawie. Stół Leonardo może służyć zarówno jako ława w salonie, jak i jako element wyposażenia kącika kawowego. Jest idealny do aranżacji w stylu nowoczesnym, skandynawskim i minimalistycznym.

Blat stołu Leonardo został wykonany z płyty MDF i szkła hartowanego, a stelaż z MDF i stali nierdzewnej. Jest to estetyczna, futurystyczna bryła o prostokątnym blacie i prostej podstawie, której ozdobę stanowią minimalistyczne żłobienia. Kolor stolika to biel. Wymiary wynoszą: 76 × 80 × 140-180 cm - blat po rozłożeniu zyskuje na wymiarach.

Pasuje do minimalistycznych jadalni, urządzonych w aranżacjach z przewagą bieli lub monochromatycznych. Doskonale zgrywa się z innymi meblami, lakierowanymi na biało jak i tymi z jasnego drewna.

Wymiary
Długość 140-180 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Signal Meble