Stół Mozart – czysta linia

Chcesz stworzyć jadalnię lub salon w nowoczesnym, eleganckim stylu lub szukasz mebli do aranżacji glamour? Potrzebujesz miękkich dywanów, które zapewnią komfort stopom, strojnego oświetlenia (najlepiej kryształowego żyrandola) i dekoracyjnych, wzorzystych poduch. Do wykwintnej jadalni idealnie będzie pasować ten model stołu.

Stół Mozart najlepiej będzie wyglądać w połączeniu z nowoczesnymi ludwikami z transparentnego tworzywa. Sprawdzi się też z innymi bardziej zachowawczymi modelami krzeseł.

Biały solidny stół składa się z wytrzymałego, rozkładanego blatu wykonanego z laminowanej płyty MDF i obrzeży z ABS. Lekko wygięte nogi są wykonane z litego drewna bukowego pomalowanego na biało. Prostokątny blat jest rozkładany i posiada błyszczące, gładkie wykończenie, dzięki czemu pozostaje łatwy w czyszczeniu. Piękne, harmonijne linie i subtelne wzornictwo tego stołu wniosą do jadalni ciepło i spokój.

Stół posiada wymiary 140-180 na długość (po rozłożeniu) x 80 cm na szerokość x 75 cm wysokości. Z łatwością usadowisz przy nim 4-6 osób – domowników i Twoich gości.

Wymiary
Długość 140-180 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 75 cm
Waga 43 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Halmar