Stół Vario Fusion – lekka forma, solidne wykonanie

Komfortowa i stylowa – taka będzie Twoja jadalnia ze stołem Vario Fusion. Mebel wyróżnia się nowoczesną, a jednak prostą formą, dzięki czemu z łatwością wkomponujesz go w każde wnętrze.

Stół do jadalni i biura ustaw w samym sercu pomieszczenia, aby móc się cieszyć jego walorami. Zachwyci Cię przede wszystkim blat fornirowany, który oddaje piękno naturalnego usłojenia drewna. Do wyboru masz 4 wersje kolorystyczne: dąb naturalny (tutaj), dąb bielony, dąb czarny i orzech Columbia. Stół osadzono na metalowych, skośnych nogach w kolorze czarnym. Mimo doboru materiału, mebel nabiera wizualnej lekkości.

Stół o wymiarach 140x90 cm sprawdzi się w niewielkiej przestrzeni. Chcesz rozbudować jego możliwości? Spod blatu wyciągnij wkładkę przedłużającą o szerokości 50 cm. W ten sposób zyskasz blat o długości 190 cm, przy którym może usiąść do 8 osób.

Jakie krzesła dobrac do stołu Vario Fusion? Każde! Od klasycznych, przez proste-skandynawskie, aż po modern. Sprawdź te w ofercie brw.pl, m.in. Vario 1, Vario 2 lub Nina. To za ich pomocą nadasz ostatecznego charakteru wnętrzu.

Wymiary
Długość 140-190 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 52.5 kg
Do pobrania