Stół Vario - jeszcze więcej przestrzeni

Lubisz przyjmować gości? A może szukasz sporego stołu do sali konferencyjnej w swoim biurze? Wybierz duży stół Vario Modern z blatem o długości 160 cm. To za mało? Nie ma problemu! Mebel posiada dwie dostawki o długości 40 centymetrów, które w razie potrzeby szybko powiększą powierzchnię roboczą stołu. Niezależnie od rozmiaru, stół doskonale się prezentuje w przestrzeni domowej oraz biurowej.

Funkcjonalny stół do jadalni jest dostępny w trzech kolorach: biały alpejski, dąb sonoma i dąb naturalny. Każdy z odcieni dobrze skomponuje się z nowoczesnym wnętrzem w industrialnym, skandynawskim lub minimalistycznym stylu. Skośne, metalowe nogi w kolorze czarnym z matowym wykończeniem to zwieńczenie tego przemyślanego projektu - pasują niemal do wszystkiego, ale jednocześnie sprawiają, że mebel zyskuje intrygujący, loftowy twist. Stół jest stabilny i uniwersalny: z pewnością dobrze sprawdzi się podczas spotkań z rodziną, posiłków wśród bliskich czy narad biznesowych.

Nowoczesny stół ze skośnymi nogami nigdy nie wyjdzie z mody. Dobierz pasujące krzesła i ciesz się urozmaiconym oraz dobrze skomponowanym wnętrzem. Powiększ blat za pomocą dostawek i nie daj się zaskoczyć dodatkowym gościom. Miłego świętowania przy stole Vario!

Wymiary
Długość 160-240 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 44.5 kg
Do pobrania