Stół Vario Modern – na pierwszym miejscu w jadalni

Urządzasz nowoczesną jadalnię, biuro lub salę konferencyjną? Doskonale sprawdzi się w nich stół Vario Modern z opcją powiększenia, który możesz dopasować do osobistych preferencji i wystroju wnętrza dzięki dwóm dostawkom.

- Gotowy stół Vario Modern. To uniwersalna propozycja, która sprawdzi się w każdym pomieszczeniu tworząc miejsce dla rodziny, znajomych lub pracowników.

- Do laminowanego blatu o wymiarze 160x80 cm dobraliśmy metalowe, skośne nogi. Blat w wybarwieniu biel alpejska wsparto na nogach w kolorze czarny mat. W zestawie dołączone są dwie dostawki o wymiarze 40x80 cm, dzięki czemu stół możemy dowolnie rozkładać.

- Do stołu możesz dobrać krzesło Vario 2, które stylistycznie współgra ze stołem lub wybrać jedno z naszej oferty: Vario 1, Ultra, Ultra II, Alla 3, Alla 4, Kory, Rory, Bergen

- Wykorzystaj stół Vario Modern i zaproś bliskich na obiad lub do biznesowych dyskusji. W naszej ofercie znajdziesz kilka innych gotowych zestawów, ale możesz także stworzyć własny stół i dobrać inne krzesła

Vario Modern - wymiary
Długość 160-240 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 76 cm
Waga 44.5 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta laminowana/metal
Kształt prostokątny
Ilość wkładek 2
Możliwość rozkładania tak