Stół Armani – modny i nowoczesny

Stół Armani to ciekawa i bardzo nowoczesna propozycja do salonu, jadalni, pomieszczenia biurowego, a nawet restauracyjnego. Jest bardzo funkcjonalny, po rozłożeniu może zmieścić się przy nim nawet 10 osób. Jego stylowy design pozwala mu wkomponować się w różne aranżacje: nowoczesną, skandynawską, minimalistyczną, loftową. Świetny do rodzinnych posiłków jak i przyjmowania klientów w biurze przy kawie. Sprawdzi się w lokalu gastronomicznym.

Stół Armani Ceramic został wykonany z płyty MDF i metalu. Płyta MDF jest bardzo wytrzymała i to jeden z najczęściej używanych materiałów przy produkcji mebli. Metalowy stelaż stołu Armani ma ciekawy, nowoczesny kształt przypominający literę V na podstawie. Prostokątny, rozkładany blat ze stali szczotkowanej wygląda bardzo elegancko i efektownie. Kolorem stołu jest szary. Wymiary wynoszą: 76 × 90 × 160 -220 cm.

Szary stół Armani Ceramic świetnie wygląda w przestronnych wnętrzach, urządzonych w jasnych kolorach, odnajduje się w przestrzeni pomieszczeń biurowych z umeblowaniem w nieco surowym stylu.

Wymiary
Długość 160-220 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 76 cm
Waga 101 kg
Do pobrania